Вистояли на Майдані — переможемо у війні!

Вистояли на Майдані — переможемо у війні!

Вистояли на Майдані — переможемо у війні!

А ви думали , що Україна так просто.
Україна - це супер...
Україна - це ексклюзив. По ній пройшли всі кати історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го року та революція Гідності 2013-го року.

На відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи коштувало Україні багатьох життів патріотів.

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про День Гідності та Свободи». Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Тема цьогорічного відзначення – «Революція Гідності – перший переможний бій великої війни». Гасло – «Вистояли на Майдані – переможемо у війні!».

З нагоди Дня Гідності та Свободи педагогами школи Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради 21 листопада 2022 року було проведено цикл заходів, мета яких – утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження й донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття; віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го  – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів держави:

  • тематична година до Дня Гідності та Свободи України «Вільні творити майбутнє» (4-А клас, Левченко В.Г.);
  • виховна година «Вільні творити майбутнє» (5-А і 5-В класи, Савіна Н.Ю., Гладиш Л.Ф.);
  • урок-дискусія «Вистояли на Майдані-переможемо у війні» (6-А клас, Бєляєва О.О.);
  • виховна година до Дня Гідності та Свободи (7-А клас, Піскарьова О.Є.);
  • урок-дискусія «Революція Гідності – перший переможний бій великої війни» (7-А клас, Бєляєва О.О.);
  • година спілкування «День Гідності та Свободи» (8-Б клас, Марко Н.В.);
  •  урок-дискусія «Вільні творити майбутнє» (10-А клас, Бєляєва О.О.);
  • година спілкування «З днем гідності і свободи, любі українці!» (11-А  клас, Савін М.Ю.);
  • виховна година «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не   перекреслить мій народ!» (12 клас, Одинченко І.В.).

Здобувачі освіти  до Дня Гідності та Свободи  важливі та значимі для України поняття гідності й ідеали свободи  презентували у зворушливому відеоролику «Вільні та гідні творять майбутнє», лейтмотивом якого є рядки: «Теперішня війна – це новий Майдан, але вже в межах всієї країни…  Українці так само гідно, тримаючись разом, борються  за свою свободу! І це визнає світ». Відзначення День Гідності та Свободи об’єднало шкільну спільноту в  патріотичному пориванні і гордості за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *