ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

До уваги батьків!

Згідно наказу директора школи-інтернату від 01.10.2018 «Про користування мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу» вироблено

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ

• Суворо заборонено використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в школі.

• Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».

• Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці.

• Якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня.

• Терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви.

• Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце.

• Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив НВК не несе.

• У випадку крадіжок мобільних телефонів дирекція та вчителі не вживають жодних заходів щодо їх пошуку.

• Заборонено фотографувати мобільним телефоном, робити звукові записи або ж знімати ним відео – як під час перерв, так і під час уроків, виховних годин.

• Не використовувати чужі мобільні телефони в своїх цілях та повідомляти їх мобільні номери третім особам без дозволу.